Skládané svíčky - polypropylen

Aplikace:

 

  • Před i finální filtrace vody
  • Výroba nápojů vyžadujících čištění nebo čiření
  • Nemocnice vyžadující bezpečné těsnění a celistvost filtru

 

 

4 vrstvy materiálu pro zajištění co nejvyšší kapacity
Velká filtrační plocha (0,56m2 na 10“) pro vysoký průtok a nízkou tlakovou ztrátu
Vyráběny ve sterilním prostředí
95-99% účinnost
WRAS certifikát odpovídající požadavkům FDA
Dvojité balení a individuální značení každé filtrační svíčky
Celá řada dostupných délek a propustností

Skládané filtry jsou široce využívány jako efektivní povrchová filtrace díky svému vysokému průtoku a záchytné schopnosti.

 

Skládání dramaticky navyšuje filtrační plochu při zachování zádržné kapacity a nízké tlakové ztráty. Většina materiálů využívaných ve skládaných filtrech funguje díky vícevrstvé konstrukci podobně jako hloubkové filtry, což napomáhá záchytné schopnosti.

Jedná se o výhodnější volbu oproti klasické hloubkové filtraci při záchytu nečistot známé nebo stejnoměrné velikosti.

Filtry série Premier Pleat jsou vyrobeny s pevným vnitřním jádrem a vnější opěrnou klecí, která kromě ochrany skladů umožňuje i využití celé řady koncovek. Pevná konstrukce zabraňuje obtékání a umožňuje opakovanou sterilizaci za pomoci páry nebo chemických přípravků.

 

 

Premium pleat - polypropylen

Nejuniverzálnější a nejčastěji využívaný filtr v Premier Pleat řadě, polypropylenové skládané svíčky umožňují vysokou přesnost filtrace nečistot. Mezi jejich výhody patří vysoká účinnost, velká filtrační plocha a chemická odolnost. Čtyři vrstvy využité během konstrukce dávají tomuto filtru charakteristiku hloubkové filtrace a v kombinaci s 95 – 99% účinností hlavní filtrační vrstvy zajišťují vysokou kapacitu pro co nejoptimálnější životnost.

 

Vysoký průtok a nízká tlaková ztráta jsou dosaženy díky filtrační ploše (0,56m2 na 10“), která je až o 50% vyšší než u standardních filtrů. Aby filtr co nejlépe odpovídal potřebám dané aplikace, je možné si vybrat z celé řady propustností (0,1 – 100 mikronů).

Vylepšená konstrukce vnější opěrné klece nebrání průtoku a je navržena k ochraně vnitřních skladů a zajištění pevnosti celého filtru.

Čistota filtru je garantována dvojitým balením ve vnitřní vakuově a vnější tepelně uzavřené vrstvě. Každá filtrační svíčka je individuálně balena a označena, odpadá tak možný zmatek při výměně více filtrů.

 

 

Koncovky - společné

 

Konfigurace skládaných svíček

Kde jsou podle produktového kódu konfigurovatelné koncovky, je možné si vybrat z následujících možností podle konstrukce filtrační nádoby a potřeb dané aplikace. Na výběru správných koncovek závisí těsnost spoje a snadnost výměny filtru.